PokerTeamsOnline.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» RELOADED!!??
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyThu Feb 13, 2014 10:29 am by ANDREWLOST

» PW Bodog88
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyThu May 16, 2013 4:45 am by ViNaPoker

» Terminal Poker 900$ freeroll
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyWed Apr 10, 2013 11:47 am by GeriTol

» Terminal Poker: turneu gratuit 900$
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyWed Apr 10, 2013 6:51 am by Admin

» Winner Poker 100$ Freeroll - 09.04.2013
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyMon Apr 08, 2013 1:44 pm by timatishow

» Video - 50NL Speed Poker - William Hill
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyMon Apr 08, 2013 4:41 am by DoiCromoY

» Holdem Manager Video
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyMon Apr 08, 2013 4:39 am by DoiCromoY

» Biletul zilei
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyFri Apr 05, 2013 6:47 am by Admin

» FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyTue Apr 02, 2013 7:02 am by preabine


 

 FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 1800
Join date : 2010-09-20
Age : 44

FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty
PostSubject: FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie   FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptySun Mar 31, 2013 12:34 pm

FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Chelsea-man
Chelsea nu se afla in cea mai buna perioada a ei din acest sezon, venind dupa o infrangere in campionat, scor 2-1 pe terenul surprinzatoarei Southampton. Londonezii isi simt amenintat acum si locul 4, ultimul ce duce in Champions League. Chelsea ramane insa o echipa puternica cand vine vorba de meciurile jucate pe teren propriu, acolo unde a are 4 victorii si 1 egal in ultimele meciuri jucate in competitii.
Man United vine dupa victoria de sambata, scor 0-1 in fata lui Sunderland, victorie care confirma forma de zile mari a celor de la Manchester United .
De fiecare data Manchester United a avut meciuri foarte bune pe teren strain cu niste rezultate frumoase avand 6 victorii si 4 remize in utlimele 10 deplasari din toate competitiile.
Cele doua echipe s-au intalnit de 4 ori din 2012 pana in prezent. O data s-a impus Man United si de 3 ori au remizat, cu precizarea ca o remiza a dus la calificarea lui Chelsea in faza urmatoare a Cupei Ligii. Chelsea este fara victorie in ultimele 4 meciuri jucate acasa contra lui Manchester United .

FA Cup este o competitie de traditie in Anglia, iar un trofeu in aceasta competitie de multe ori inseamna pentru englezi chiar mai mult decat un trofeu Europa League. Asteptam asadar un fotbal de calitate din partea celor 2 echipe fanion din Anglia.

Un pronostic pentru acest meci ar fi GG (Ambele echipe sa inscrie) cu o cota de 1.50 la Bet365 si WilliamHill
Back to top Go down
https://pokerteams.forumotion.com
vevemarius

vevemarius


Posts : 133
Join date : 2011-02-06
Age : 35
Location : Romania

FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty
PostSubject: Re: FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie   FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptySun Mar 31, 2013 1:00 pm

Un meci foarte greu pentru a da un pronostic solist si tinand cont de revenirea celor de la Chelsea in tur nu cred ca vor aborda meciul ca fiind unul de cupa ci mai degraba ca o ultima sansa la un trofeu in acest an.Manchester este intr-adevar echipa mai in forma dar eu cred ca cei de la Chelsea vor avea o ultima tresarire de orgoliu in fata propriilor fani si vor merge mai departe.Un pariu ''tupeist'' dar cu o cota buna-1,83(Bet365) 1,80(William Hill)
Back to top Go down
Kenzor
Admin
Kenzor


Posts : 1
Join date : 2010-09-20

FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty
PostSubject: Re: FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie   FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptySun Mar 31, 2013 10:29 pm

De aceea cel mai bine zic eu de jucat este GG
Back to top Go down
preabine

preabine


Posts : 173
Join date : 2011-02-20
Location : Constanta, Romania

FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty
PostSubject: Re: FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie   FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie EmptyTue Apr 02, 2013 7:02 am

Ma asteptam sa fie un meci cu mai multe goluri, dar nu a fost asa.. Rolling Eyes
Back to top Go down
Sponsored content





FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty
PostSubject: Re: FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie   FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie Empty

Back to top Go down
 
FA Cup: Chelsea – Manchester United 01Aprilie
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» UEL: Chelsea - Rubin Kazan
» 888Poker - $1000 Barcelona vs. Man. United 27,05

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PokerTeamsOnline.com :: Ponturi Bune - Pariuri Sportive :: Fotbal :: Anglia/Scotia/Irlanda/Tara Galilor-
Jump to: